Tanec není jen vášeň. Je to i životní styl. Pojďte ho žít s námi!

O nás

Tanec jen tak pro radost i závodně. Máte doma dítě, které se při hudbě z rádia neustále kroutí? Možná doma máte tanečníka. Pojďte to k nám zkusit.

CAPAX…tanec na MAX (čti "kapax") vznikl spojením dvou jmen úspěšných profesionálních tanečníků Kateřiny Čákorové a Martina Paulínyho. V latině znamená slovo „capax“ SCHOPNÝ. A u nás bude každý klient po absolvování našich kurzů SCHOPNÝ tančit. Opravdu! 

______________________________________________________________________________________________________________

Bude vás to bavit!

Ať už chcete tančit jen tak pro radost, nebo se rozhodnete jít cestou profi tanečníka a budete chtít závodit, připravte se na zajímavou cestu. Přístup našich lektorů je profesionální, ale to neznamená, že vás to nebude bavit! A pokud se bojíte, že tančit nezvládnete, přijďte k nám a přesvědčíme vás o opaku!


_________________________________________________________________________________________________________

Naši hlavní vedoucí klubu, Martin s Kateřinou, jsou nejen profesionální tanečníci, ale i trenéři latinskoamerických a standardních tanců. Mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, mládeže a dospělých všech výkonnostních úrovní, kteří se umisťují pravidelně na stupních vítězů. Martin s Kateřinou získali mnoho prestižních umístění a ocenění. 

 ✨Finále na MČR v kombinaci 10 tanců

Semifinále na MS ve standardní Showdance

Semifinále na MČR ve standardních tancích

2. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2019

3. místo v tanečním ranklistu v kategorii 10 tanců pro rok 2018

Medailisté tanečních lig

Reprezentanti České republiky

Absolvovali studium pro trenéry 3. a 2. třídy na UK v Praze a nyní studují na nejvyšší možné trenérské vzdělání na Univerzitě Palackého v Olomouci.

______________________________________________________________________________________________________________

Zpětná vazba našich klientů je pro nás důležitá a věříme, že i vás zajímá, jak se u nás lidem líbí.

 Mrkněte na jejich rezenze a podívejte se na jejich hodnocení. A nevynechejte ani náš YouTube kanál, kde najdete spoustu videí a zjistíte, jak to u nás třeba vypadá.