Tanec není jen vášeň. Je to i životní styl. Pojďte ho žít s námi!

Nabízíme

Chcete se naučit tančit, ale kurzy nejsou pro vás to pravé ořechové? Čeká vás svatba? Pořádáte firemní akci, na kterou hledáte program, který rozproudí kolegy? Nebo hledáte předtančení na ples či si chcete sami zatančit s profesionálním tanečníkem či tanečnicí? Mrkněte níže na naši nabídku, máme toho pro vás více!

 

Individuální výuka

Ať už patříte mezi ostřílené tanečníky s výkonnostní kategorií nebo jste úplný začátečník, ať už tančíte v páru či samostatně, stydíte se před ostatními nebo prostě chcete svoje tancování individuálně zlepšit, sáhněte po této variantě. Individuální lekce si berou rádi nejen soutěžní tanečníci různého věku, ale například i pánové, kteří chtějí svoji drahou polovičku překvapit na plese. Zrušení individuální lekce je nutné ohlásit nejpozději 24 hodin předem, v opačném případě je nutné lekci uhradit i v případě, že se na lekci nedostavíte.


Taneční show

Taneční vystoupení jednoho či více tanečních párů našich šikovných párů rozsvítí každou akci, večírek i narozeninovou oslavu. Uvidíte profesionální tanečníky v krásných třpytivých šatech, kteří ve vás zanechají nezapomenutelnou vzpomínku na daný večer.


Tančírny a plesy

I to umíme zařídit se vším všudy:-). Prostě realizace od A do Z. Moderování, taneční show, sehnání kapely, miniškola tance či pouštění reprodukované hudby, na kterou si opravdu zatančíte a díky uvedení moderátorky budete vždy vědět, jaký tanec tančit.


Profesionální taneční image – líčení, česání, workshopy a idnividuální konzultace

Čeká vás první taneční soutěž a nevíte se na ni správně nalíčit a učesat? Taneční účes je totiž disciplínou sama o sobě a rozčepýřeným účesem, který se během tance rozpadne, moc neoslníte. Můžete se obrátit na naši pravou ruku v této oblasti a hlavní trenérku Kateřinu Čákorovou, která profesionálně češe a líčí nejen naše tanečnice, které se k ní vrací opakovaně. Zároveň si můžete zaplatit i workshop, kde se dozvíte základy, jak na to.

A co se týče pánských účesů, i zde máme své želízko v ohni. Martin Paulíny tanečníky zvládne hravě učesat do 30 minut a v případě potřeby dokáže zařídit i ten správný taneční sestřih, díky kterému účes vypadá mnohem lépe. Mrkněte na Instagram CAPAX… image na MAX.

Nezapomeňte se objednat včas, ideálně měsíc předem.

V případě workshopů a individuální konzultace vyplňte poptávkový formulář na konci této stránky. Následně vám zašleme kalkulaci a platební údaje. Pro zarezervování termínu je třeba zaplatit 30 % z domluvené ceny předem. 

Storno poplatky pro zrušení termínu:

30 a více dnů předem: Vracíme 20 %

29 a méně dnů předem: Vracíme 0 %.


Klubové promo oblečení a doplňky

K dostání u vedoucích klubu, objednávku zadejte na konci této stránky. Nabízíme teplákové soupravy, trička, nášivky, kšiltovky, kartáč na boty, ručníky, župany na soutěž atd. 


Výroba, návrh a zapůjčení nejen tanečních šatů

Kdo by nemiloval šaty, že? Pro tuto příležitost jsme navázali spolupráci s profesionálním salonem Amelie Petrillo, který se zabývá šitím tanečních a plesových šatů. Ateliér, který najdete na Vinohradech, vám nabídne nepřeberné množství již hotových tanečních šatů ihned k zakoupení, ale i plesové šaty. A pokud si nevyberete, můžete si je zde nechat ušít. Návrh tanečních šatů pro náš taneční klub zabezpečuje Kateřina Čákorová ve spolupráci s Amelií Petrillo, majitelkou salonu. Holky jsou zárukou kvality a profesionálního přístupu, díky kterému vzniknou krásné šaty, ve kterých budete zářit! Pro členy našeho tanečního klubu navíc salon přináší speciální slevy, které se dozvíte na našem mailu či v salonu.


Pro-Am individuální výuka

Nikdy jste soutěžně netančil/-a, ale ohromně vás to láká? Na tanec není nikdy pozdě a pokud toužíte tančit soutěžně, tak čtěte dál! Pro-Am je názvem pro taneční pár, kdy spolu tančí profesionální tanečník/-ce a amatér, tedy VY! Jak se dostat na soutěže? S naším tanečníkem či tanečnicí pravidelně absolvujete alespoň 2 individuální lekce týdně či více a učíte se na nich figury do jednotlivých latinskoamerických a standardních tanců. Jakmile váš trenér/tanečník uzná za vhodné, vyrazíte spolu na první Pro-Am soutěž. Tanec nejen přináší dobrou náladu, ale tvaruje krásně tělo. Pokud se chcete blýsknout před kamarádkami a umět něco, co ony ne, tak je to to pravé ořechové pro vás. Krásné šaty pro vás obstaráme u salonu Amelie Petrillo,kde si je můžete i jen zapůjčit a na každou soutěž tak jezdit v nových šatech.


Škola tance na klíč

O vystoupení tanečních párů na vaší akci jsme už psali. Po takovém zážitku je téměř jisté, že diváci zatouží naučit se alespoň pár tanečních kroků. Škola tance zvedne ze židle i ty, kteří tančit vůbec neumějí a věřte, že výuka zabaví velkou část osazenstva. Díky tomu tak zážitky hostů naberou na intenzitě a budou na vaši akci rádi vzpomínat.


Svatební tanec

Svatební den se ruku v ruce pojí i se svatebním tancem, který chce mít dvojice na daný den připravena perfektně. I v tomto případě se na nás můžete obrátit. Ať už o svém tanci máte či nemáte představu, rozhodně nás kontaktujte a my pro vás zajistíme lektora, který vám pomůže s choreografií. Poradíme vám i v případě hudby a můžeme pro vás zajistit profesionální střih hudby na míru.


Moderování akce

Pokud pořádáte akci, na kterou hledáte moderátora, i v této oblasti pro vás máme řešení. Naše hlavní trenérka Kateřina Čákorová má v této oblasti bohaté zkušenosti i vysokoškolské vzdělání z oblasti mediální a sociální komunikace. Pokud tedy hledáte někoho, kdo vaše hosty provede příjemně večerem, neváhejte nás kontaktovat ve formuláři níže.

Odeslat poptávku* povinný údaj